سرویس خواب دخترانه

اجزای اصلی و مهم سرویس خواب

تخت نوجوان  با عرض 180،  120 و 100  و 90
کمد سه درب،
کمد تلفیقی
کتابخانه
دراور4 کشو
فایل 5 کشو
 قاب آینه

سرویس خواب دخترانه

سرویس خواب دخترانه که در سبد محصولات بشیک همواره موجود بوده است  نیز، متناسب با روحیات و نیازهای دختران ساخته می‌شود. معمولاً سرویس خواب دختران، به رنگ‌های روشن و با طرح‌های زیبا و فانتزی تولید می‌شوند. لازم به ذکر است که دختران اهمیت بیشتری به رنگ، طرح و نوع سرویس خواب می‌دهند. پس حتماً قبل از خرید، سلیقه و نظر آن‌ها را نیز در انتخاب نهایی دخیل نمایید.
تخت خواب سرویس خواب دخترانه:

همان‌طور که می‌دانید، تخت خواب، محلی امن برای استراحت است و چه بهتر است که از لحاظ ظاهری و زیبایی نیز احساس خوبی به مصرف‌کننده بدهد، مخصوصاً دخترخانم‌ها که در رابطه با اغلب لوازم خود حساس هستند؛ بنابراین بهتر است تخت خواب‌هایی را برای دختران تهیه کنید که به رنگ‌های روشن، به‌ویژه رنگ‌های پاستیلی که بسیار موردعلاقه این عزیزان است، استفاده کنید. در رابطه با تخت خواب نیز باید گفت که اغلب دخترخانم‌ها، طرح‌های ساده را می‌پسندند. البته دختربچه‌ها، طرح‌هایی با کمی شلوغ‌کاری و فانتزی تر را دوست دارند.
پاتختی سرویس خواب دخترانه:

  • برخلاف پسرها، وجود این لوازم جانبی برای دختران امری مهم است. چرا که می‌توانند از کشوهای پاتختی برای نگه داری بسیاری از وسایل شخصی خود استفاده کنند. دختران نیز مانند سایر افراد به‌طور معمول از پاتختی برای نگه داری قاب عکس‌ها، کتاب‌ها، چراغ خواب و… نیز استفاده می‌کنند.

میز آرایش سرویس خواب دخترانه:

میز آرایش را می‌توان یک جزء اصلی سرویس خواب برای دخترخانم‌های دوست‌داشتنی دانست. نگه داری لوازم آرایش و داشتن جایگاهی که بتوان به‌راحتی، با دسترسی آسان به لوازم آرایش و بدون مزاحمت سایر وسایل، برای دختران، امری مهم است که میز آرایش این نیاز آن‌ها را برطرف می‌نماید.

کمد سرویس خواب دخترانه:

کمد سرویس خواب دخترانه باید به‌گونه‌ای باشد که گنجایش تمام یا اغلب وسایل آن‌ها را داشته باشد. بهتر است کمد دختران دارای قسمتی نیز برای نگه داری کیف‌دستی‌ها و اکسسوری های آن‌ها باشد.

جنس سرویس خواب دخترانه از چیست؟

جنس سرویس خواب دخترانه نیز مانند پسران می‌تواند از چوب و ام دی اف و فلز باشد؛ اما از آن جا که دختران ظاهر و زیبایی کار برایشان اهمیت زیادی دارد، سرویس خواب نوجوان چوبی و ام دی اف برای آن‌ها مناسب‌تر است.

 

 

میز آرایش و کمد سرویس خواب دخترانه

میز آرایش را می‌توان یک جزء اصلی سرویس خواب برای دخترخانم‌های دوست‌داشتنی دانست. نگه داری لوازم آرایش و داشتن جایگاهی که بتوان به‌راحتی، با دسترسی آسان به لوازم آرایش و بدون مزاحمت سایر وسایل، برای دختران، امری مهم است که میز آرایش این نیاز آن‌ها را برطرف می‌نماید.

کمد سرویس خواب دخترانه

کمد سرویس خواب دخترانه باید به‌گونه‌ای باشد که گنجایش تمام یا اغلب وسایل آن‌ها را داشته باشد. بهتر است کمد دختران دارای قسمتی نیز برای نگه داری کیف‌دستی‌ها و اکسسوری های آن‌ها باشد.

جنس سرویس خواب دخترانه از چیست؟

جنس سرویس خواب دخترانه نیز مانند پسران می‌تواند از چوب و ام دی اف و فلز باشد؛ اما از آن جا که دختران ظاهر و زیبایی کار برایشان اهمیت زیادی دارد، سرویس خواب نوجوان چوبی و ام دی اف برای آن‌ها مناسب‌تر است.

انتخاب سرویس خواب برای نوزاد پسر

همراهان عزیز انتخاب یک سرویس خواب مناسب برای نوزاد پسر دارای شرایطی است که برخی از این شرایط با نوزاد دختر نیز مطابقت می نماید و در برخی موارد با هم دیگر متفاوت هستند.

ویژگی های سرویس خواب نوزاد پسر و دختر

سرویس خواب نوزاد در سایزها و مدل های گوناگون به بازار عرضه می شود. اما قبل از خرید هر مدل ابتدا باید یکسری فاکتورهای ضروری را مد نظر قرار داد. زیرا یک خرید ناآگاهانه ممکن است لطافت و راحتی مورد نیاز برای کودک را در حد مطلوب فراهم نکند. بنابراین هنگام خرید به نکات زیر دقت نمائید.

آشنایی با رنگ ها:

رنگ ها به سه دسته ی گرم، سرد و خنثی تقسیم می شوند:

•    رنگ های گرم مانند: قرمز نارنجی، زرد، صورتی و …
•    رنگ های سرد مانند: آبی ، سبز، فسفری و …
•    رنگ های خنثی مانند: سیاه و سفید
•    رنگ بنفش بسته به درصد رنگ تشکیل دهنده هم می تواند گرم و هم می تواند سرد باشد. در صورتی که رنگ آبی آن بیشتر باشد سرد و در صورتی که رنگ قرمز آن بیشتر باشد گرم خواهد بود.
رنگ های گرم با تولید آدرنالین موجب بالا رفتن فشار خون، افزایش تنفس، ایجاد حرارت و گرما در بدن ما می شوند.
رنگ های سرد باعث، پایین آمدن ضربان قلب ، دمای بدن و ایجاد حس ریلکس بودن و حس سرما می شوند.
با دقت به موارد گفته شده، می توان به راحتی فهمید که رنگ های گرم احساس بیشتری ایجاد می کنند و رنگ های سرد به انسان آرامش بیشتری خواهند داد.  حال زمان آن رسیده است که در دکوراسیون منزل، از ویژگی رنگ ها به نفع خود، استفاده کنید.

رنگ های گرم احساس بیشتری ایجاد می کنند و رنگ های سرد به انسان آرامش بیشتری خواهند داد

دلیل علاقه زیاد دختران به رنگ صورتی چیست؟

برای رسیدن به جواب این سوال محققان در یک آزمایش از تعداد زیادی زن و مرد این سوال را پرسیدند که رنگ مورد علاقه آنها در رنگ های رنگین کمان چه رنگی است؟ در پاسخ به این سوال بیشتر شرکت کنندگان رنگ آبی را انتخاب کردند. محققان بعد از به دست آوردن این پاسخ در طی تحقیقاتی که درباره طیف آبی داشتند متوجه شدند محبوب ترین رنگ آبی در بین زن ها رنگی است که مقداری از رنگ صورتی نیز با آن همراه است. در حالی که مرد ها رنگ آبی را به تنهایی ترجیح می دادند.این مسئله در نظر محققان به دلیل تاثیرات فرهنگی بود و زنان انگلیسی که در این تحقیقات شرکت کردند از بچگی با اسباب بازی های صورتی رنگ مانند باربی بازی می کردند. در نتیجه تصمیم گرفته شد تا این تحقیقات در بین مردان و زنان چینی نیز که با این کلیشه ها بزرگ نشده اند نیز انجام گیرد. به طرز شگفت آوری، نتیجه این آزمایش مانند آزمایش قبلی بود.این سوال پیش آمد که دلیل این اتفاق چیست. انسان های اولیه تحت تاثیر تکامل دارای قدرت دیدن رنگ ها مانند انسان امروزی شده اند.صورتی صورتی در آن دوره از زندگی انسان، زنان مسئولیت چیدن میوه ها را داشته اند. انها باید میوه های خاصی که در واقع بنفش، قرمز یا صورتی بودند را از میان برگ های سبز شناسایی کنند.دانشمندان از این نظریه حمایت می‌کنند که زنان قابلیت تشخیص رنگ بهتری نسبت به مردان دارند تا بتوانند نقاط غرق در گیاه سبز را که ممکن است از نظر روانشناختی سخت به نظر برسند را تشخیص داده و تا قرن‌ها قرمز و صورتی را انتخاب کنند همچنین، زنان به راحتی احساسات خود را بیان می‌کنند و هنگامی که یک خانم پریشان می‌شود، گونه‌هایش به نظر می‌رسد پرخون شده و رنگ پوست به سایه‌های قرمز تغییر می‌کند.صورتی رنگ سایه‌ای از قرمز است. هنگامی که یک کودک بیمار است، پوست صورتش قرمز مایل به زرد است.زنان در کشف سرنخ های ظریف و غیر مستقیم نسبت به مردان بسیار صریح‌تر هستند و بیشتر با احساسات هماهنگ هستند.از آنجایی که زنان عمدتا تهیه کننده غذا هستند، به سایه‌های صورتی و قرمز حساس هستند. از زمان‌های قبل، رنگ صورتی با زیبایی و حساسیت همراه است.

همانطور که قبلا اشاره کردم، به طور سنتی، اکثر والدین تمایل دارند که اتاق دختر بچه خود را با صورتی تزئین کنند، زنها از قبل اوایل دوران کودکی به طور غریزی همه چیز خود را صورتی انتخاب کرده و از چیزهای صورتی خریداری می‌کنند.با این حال، همین پدیده کمتر در زنانی دیده می‌شود که رنگ اصلی را نمی‌شناسند.این توضیح می‌دهد که چرا زنان با اسباب بازی‌های جو به عنوان دخترهای کوچک بازی کرده و در سال‌های نوجوانی با آنها می‌خوابیدند و نسبت به علاقه‌ای که به صورتی داشتند، این موضوع کمتر بود.

 

 

وکیوم چیست؟
آیا برای سرویس خواب دخترانه مناسب است؟

سرویس وکیوم چیست؟ آیا اصطلاحات جدید دنیای سرویس  و مبلمان شما را هم گیج کرده است؟ یکی از این اصطلاحات که در زمان خرید سرویس خواب نام آن به‌طور مکرر به گوشمان می‌خورد، اصطلاح سرویس خواب وکیوم است. بسیاری از افراد هنگام خرید سرویس خواب وکیوم این تصور را دارند که وکیوم جنس این مدل از سرویس خواب است؛ اما باید بدانید که وکیوم جنس نیست. در واقع به روکشی که برای بالا بردن استحکام و کیفیت سرویس  استفاده می‌شود، وکیوم می‌گویند. در بیشتر مواقع ما هنگام خرید، از نصف ویژگی‌های محصول موردنظرمان اطلاعی نداریم. در این مقاله شما را با سرویس خواب وکیوم و ویژگی‌های منحصربه‌فرد آن آشنا خواهیم کرد. برای اطلاع از این ویژگی‌ها مطالعه این مقاله را از دست ندهید.

سرویس  وکیوم چیست و چه ویژگی‌هایی دارد؟

قبل از هر چیز به این سوال پاسخ می‌دهیم که سرویس  وکیوم چیست و چه ویژگی‌هایی دارد؟ منظور از سرویس خواب وکیوم، سرویس خوابی است که از روکش وکیوم ساخته شده باشد. این روکش طی یک فرایند فشرده‌سازی تولید می‌شود. در واقع منظور از وکیوم، تخلیه هوای بین روکش و سطح و چسبانده شدن ذرات به هم است. این فرایند توسط دستگاه‌های پیشرفته صنعتی انجام شده و در نهایت روی سطح سرویس  کشیده می‌شود. در این عملیات باتوجه‌به اینکه همه ذرات بین روکش و سطح از بین می‌روند، ضخامت سطح کاهش می‌یابد؛ اما مقاومت و استحکام بیشتر خواهد شد.

روکشی که به‌صورت کامل روی سرویس خواب قرار می‌گیرد، به افزایش طول عمر و کیفیت محصول کمک خواهد کرد. یک ویژگی مثبت دیگر روکش وکیوم این است که تنوع رنگی بالایی دارد. همین موضوع باعث شده است که سرویس خواب‌های وکیوم در کنار کیفیت بالا، از نظر بصری هم زیبا و چشم‌نواز باشند.

کارخانه بشیک مجهز به مدرن ترین دستگاه آلات وکیوم است که می تواند سرویس خوایی با رنگ بندی متفاوت را به مشتریان خود را ارائه کند.

مقاومت وکیوم نسبت به محصولات رنگی بیشتر است

 

 

نمادهای رنگ صورتی

عشق بدون قید و شرط

صورتی نماد عشق و عاشقی بدون قید و شرط است.

 

– بخشش

رنگ صورتی نماد بخشش است.

 

– امید

صورتی نماد امید به یک نتیجه مثبت است.

 

– مهربانی

رنگ صورتی نماد محبت و مهربانی به دوستان و خانواده می باشد.

 

– مراقبت

صورتی نماد حساسیت و مراقبت های منحصر به فرد در دنیای زنانه است.

سرویس خواب دخترانه در یافت آباد

بشیک سرویس خواب کودک و نوجوان

همانطور که می دانیم یکی از بازرهای بزرگ صنعت چوب به ویژه سرویس خواب منطقه یافت آباد تهران است

ما شعبه ای در این منطقه داریم تا بتوانیم به نیارهای شما پاسخ دهیم بشیک برند محبوب نوجوان هاست به ما سری بزنید

 

جستجو کنید بهترین ها از آن شماست

سرویس خواب دو نفره – سرویس خواب جدید – سرویس خواب دخترانه سرویس خواب عروس قیمت سرویس خواب دو نفره حراج تخت خواب دو نفره سیسمونی سرویس خواب نوزاد سرویس چوب نوزاد  تخت خواب کودک دخترانه سرویس خواب کلاسیک سرویس خواب ارزان و شیک سرویس رختخواب نوزاد سرویس خواب نوزاد مارک های معروف سرویس خواب نوزاد پسر قیمت سرویس خواب نوزاد سرویس خواب نوزاد دختر قیمت تخت خواب کودک پسرانه قیمت تخت کودک کالای خواب ترک سرویس خواب دخترانه شیک قیمت سرویس خواب یافت اباد تهران قیمت سرویس خواب عروس سرویس خواب مسافرتی نوزاد ستخت و کمد نوزاد در عبدل آباد کمدسیسمونی کالای خواب نوزاد قیمت کمد کودک قیمت کمد نوزاد نمایندگی کالای خواب کالای خواب ایرانی تولیدی کالای خواب فروشگاه کالای خواب کالای خواب عروس

بیشتر بخوانید