بچه ها از چه سنی به تخت خواب می روند؟

بچه ها از چه سنی به تخت می روند؟
در حالی که ممکن است فریبنده باشد که کودک خود را فوراً از تخت به تخت کودک بزرگ ارتقا دهید، مهم است که سن او را در نظر بگیرید زیرا هر گروه سنی باید از تخت متفاوتی استفاده کند. از آنجایی که انواع مختلفی از تخت‌خواب‌های کودکان وجود دارد، ما این فهرست مفید را برای کمک به شما در یافتن بهترین اندازه تخت کودک برای کودکتان آماده کرده‌ایم.

تخت – برای کودکان زیر 2 سال، توصیه می‌کنیم به استفاده از تختخوابی ادامه دهند که به دلیل بالا بودن کناره‌ها، به ایجاد ایمنی در هنگام خواب کمک می‌کند.
تخت کودک نوپا – کودکان نوپا بین 2 تا 4 سال باید به تخت کودک نوپا ارتقا داده شوند. اینها نرده‌های ایمنی بالایی که تخت‌های تخت خواب دارند ، اما در عوض، کناره‌های بلندی دارند تا به کاهش خطر افتادن از تخت در نیمه‌شب کمک کنند.
خواب کم – ایده آل برای سن 4 سال به بالا، افراد کم خواب به دلیل پایین بودن سطح زمین به راحتی قابل دسترسی هستند.
تخت خواب های متوسط و خواب زیاد – توصیه می کنیم این تخت ها برای کودکان بالای 6 سال به دلیل افزایش قد باشد و فقط برای کودکان بزرگتر مناسب است.
تخت دوطبقه – طبقه بالای تخت دوطبقه باید فقط توسط کودکان بالای 6 سال برای کمک به افزایش ایمنی استفاده شود، در حالی که کودکان می توانند از طبقه پایینی بالای 3 سال استفاده کنند.
هنگام خرید تخت کودک برای کودک خود، باید اندازه تخت کودک را در نظر داشته باشید، زیرا اندازه تشک کودک همیشه با تخت بزرگسال یکسان نیست. تخت های کودک نوپا تشک کودک می خواهند و غیره

سرویس خواب لئو بشیک