راهنمای خرید تخت کودک

راهنمای خرید تخت خواب کودک

خرید یک تخت برای خود آسان است، اما وقتی نوبت به انتخاب تخت برای فرزندانتان می رسد، باید عوامل زیادی را در نظر بگیرید: سبک، اندازه، تخت کودک که می خواهید، ویژگی های ایمنی، و مدت زمان ماندگاری آن.در این راهنمای تخت کودکان  ما قصد داریم در مورد همه چیز از تخت خواب گرفته تا ایستگاه های خواب صحبت کنیم تا به شما کمک کنیم تخت کودک با کیفیت عالی را برای کودک خود انتخاب کنید!

جدول اندازه تخت خواب کودکان
وقتی در نظر می گیریم که کدام اندازه تخت بهتر است، همیشه توصیه می کنیم اندازه تشک و چارچوب تختی را انتخاب کنید که فضای کافی برای رشد کودک شما باقی بگذارد. این کار طول عمر محصول را به حداکثر می رساند و فرزندان شما را برای مدت طولانی در بستر نامناسب رها نمی کند.
اگر مطمئن نیستید از کجا شروع کنید، اتاق خواب فرزندتان را اندازه گیری کنید تا تصوری کلی از فضای در دسترس خود داشته باشید. پس از آن، برای یافتن اندازه تخت مناسب، به نمودار اندازه تشک زیر مراجعه کنید.
در حالی که ممکن است در بازار تشک جدید نباشید، استفاده از اندازه تشک بهترین راه برای انتخاب سایز تخت مناسب برای کودکتان است. ما یک محدوده سنی توصیه شده را نیز اضافه کرده‌ایم، اما هر کودکی متفاوت است، بنابراین این محدوده‌های سنی ممکن است کمی متفاوت باشند.

بهترین تخت خواب کودک چیست؟

هیچ پاسخی برای اینکه بهترین تخت کودک نوپا کدام است وجود ندارد، زیرا این کاملاً به شما و فرزندتان بستگی دارد.

اما مطمئن باشید، همه تخت‌های کودک نوپا ما برای رعایت استانداردهای ایمنی سخت‌گیرانه طراحی شده‌اند! برای ایمن نگه داشتن کودک در هنگام خواب، تخت کودک نوپا معمولاً دارای دو طرف برآمده است که به جلوگیری از بیرون آمدن او از تخت در طول شب کمک می کند.

حتما تشک کودک نوپا را انتخاب کنید که به طور خاص برای قرار گرفتن در این تخت های منحصر به فرد طراحی شده باشد. همه تشک های کودکان ما برای حمایت از کودک شما در هنگام خواب و رشد او طراحی شده اند.